Büyü Nedir

Kabala büyüsü

Kabala büyüsü yaparak bir kişinin üzerinde çok ciddi enerjilerin oluşmasını ve o kişinin düşüncelerinin değişmesini sağlamak oldukça kolaydır. Ancak bu işlemler yapmak çok zordur ve bu sebeple insanlar kimi zaman isteseler bile bu işlemler hakkında güvenerek yardım alacakları biri bulmakta zorlanırlar.

En deneyimli medyumların bile yapamadıkları bu işlemler özellikle zihin kontrolü yönünden son derece güçlü ve aynı zamanda kabala işaretlerini tam olarak bilen kişiler tarafından yapılabilmektedir. Özellikle uzun süren işlemlerden sonra istenen sonuçların ortaya çıkabilmesi sebebi ile medyumlar çok dikkatli olmalı ve kesinlikle tüm adımlarını bilinçli bir şekilde atmalıdırlar. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olmasına rağmen bu işlemler yapan kişilerin sayıları çok az olmuş ve bu sebeple insanların da bu kişiler ulaşmaları aynı şekilde çok zor olmuştur.

Kendilerine gelen talepleri nasıl karşılayacaklarını bilmeleri gereken medyumlar bu işlemler hakkında kendilerini tam olarak geliştirmedikleri takdirde kesinlikle kabala büyüsü yapmayı denememelidirler. Yahudi toplumların da ortaya çıktığı bilinen bu işlemler aynı zamanda Tevratta da haklarında bilgilerin yer aldığı özel manevi işlemlerdir. Birçok farklı amaçla yapılabilen kabala büyüsü işlemlerin de ne olursa olsun işinin ehli olan ve güvenilirliğini kanıtlamış olan medyumlar seçilmelidir.

Özellikle daha önce yapılan araştırmalar ile medyumlara gerekli sorular sorulmalı ve bu sorular ile o kişilerin gerçekten de bu işlemler hakkında doğru isimler olup olmadıkları anlaşılmalıdır. Günümüzde bu tarz işlemleri tam anlamı ile yapabilen çok az kişi olduğunu bilmek ve kesinlikle bu konuda gerekli adımları atmak gerekmektedir. İnsanların düşüncelerini kolay bir şekilde değiştirmek için en çok kullanılan ve en çok güvenilen işlemlerden biri olan kabala büyüsü işlemleri manevi gücü ile de insanların ilgilerini çekmektedir.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu