Büyü Nedir

Kilit büyüsü

Kilit büyüsü kötü amaçlar ile yapılan büyüler arasında her zaman özel bir yeri olan kilit büyüsü işlemleri özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları ciddi etkiler ile bilinmektedirler. Basit bir teknik olmasına rağmen etkileri çok güçlü olabilen ve aynı zamanda insanların üzerlerinde çok farklı etkileri olabilen bu işlemlerden sonra insanların hangi anlamda sorun yaşayacaklarına işlemlere başlamadan önce karar verilmeli ve aynı zamanda işlemler de mutlaka buna göre yapılmalıdır.

Kimi zaman konuşmaları kimi zaman ise hareketleri kilitlenen insanlar yaşadıkları bu sorunların bir büyü işleminden kaynaklandığını anlayamazlar. Anlamak için ise sadece bakım çalışması yapılması yeterli olmaktadır. Büyü bozan işlemleri ile etkileri kısa zaman içinde yok edilebilen bu işlemler de dikkat edilmesi gereken hususların başında kullanılacak olan asma kilitlerin ne yapılacağının bilinmesidir.

Kısa zaman içinde verdiği kalıcı etkiler ile bilinen ve aynı zamanda medyumların çok kolay bir şekilde yaptıkları bu işlemler özellikle en sağlıklı veya en huzurlu insanların hayatlarını dahi kısa zaman içinde içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Basit bir asma kilit ile yapılan bu işlemlerden sonra amaca bağlı olarak cinsel hayatlarına, konuşmalarına, hareketlerine veya kısmetlerine kilit vurulan insanlar tüm bu konular da çok ciddi sorunlar yaşamaya başlarlar.

Bilinen en eski büyü işlemlerinden biri olan ve aynı zamanda medyumların da genellikle başarılı oldukları bu işlemlerden sonra kilitlerin mutlaka çok gizli bir yere saklanması ve aynı zamanda anahtarlarının da tamamen yok edilmesi gerekir. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonuç alınabildiği gibi aynı zamanda insanların bu işlemlerin etkisinden kurtulmak için kilidi bulmaları da zorlaşmaktadır. Kilit büyüsü hakkında tam olarak araştırma yapmadan kesinlikle harekete geçilmemesi ve her medyuma da bu işlem için güvenilmemesi gerekir.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu