Medyumlar Hakkında

Medyumlar

Büyü Çeşitleri Tercih Edilen Çalışmalar Hakkında

Medyumlar tarafından yapılan en etkili çalışmalar özet bilgi. Bu çalışmalar için tercih edilen medyum isimleri.

Aşk Büyüsü

İki kişi arasında güçlü bir aşk bağı oluşması ve birbirlerine delicesine bağlanmaları için yapılır. Yapılış aşamasında birbirine aşık olması istenen kişilerin şahsi eşyaları, isimleri veya kendi bedenlerine ait şahsi materyaller kullanılır. Etkileri genellikle kısa sürede görülür ve çok uzun süre devam eder. İnsanların sadece düşüncelerine etki ettiği için kesinlikle fiziki veya manevi bir yan etkisi bulunmaz.

Bağlama Büyüsü

İnsanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için kullandıkları bir büyüdür. Etkileri net ve keskindir. Doğru teknik ile yapıldığı takdirde kısa zamanda istenen etkiyi verir ve insanların hiçbir şeyin farkında olmadan kendilerine bu uygulamayı yaptıran kişilere karşı büyük bir duygu bağı ile bağlanmalarını sağlar.

Evlilik Büyüsü

Evlilik hayali kuran ancak çeşitli sebeplerde bir türlü bu hayali gerçekleşmeyen kişiler için en doğru seçimdir. Sevdikleri kişiler ile yaşadıkları ilişkilerin evlikle sonuçlanması veya kendilerine uygun birinin karşılarına çıkmasını isteyen insanların bu uygulamayı deneyebilirler.

Geri Getirme Büyüsü

Sevdikleri kiler tarafından terk edilen insanların, o kişiler yeniden ger kazanmak için kullandıkları bir büyü uygulamasıdır. Özellikle aradaki mesafenin hiçbir önemi olması ve etkilerini kısa sürede görülmesi bu büyünün en önemli özellikleridir.

Papaz Büyüsü

Kara büyülerin en önemlilerinden biri olan bu özel uygulama, özellikler en deneyimli medyumların dahi yapmaktan çekindikleri bir büyüdür. Genellikle kötü amaçlar için kullanılır ve etkileri dehşet verici boyutlara erişebilir. Yapılış aşamasında ise genellikle hayvansal organlar, kan veya benzeri ilginç nesneler kullanılır.

Ayırma Büyüsü

Birbirini çok seven kişilerin dahi kısa zamanda soğumalarına ve ilişkilerine nokta koymalarına neden olabilen bu uygulama, özellikle hem iyi hem de kötü amaçla yapılabildiği için diğer büyüler arasında özel bir yeri vardır. her ilişkinin bitmesinde etkili olan ayırma büyüsünde genellikle partnerlerin şahsi eşyaları veya yine kendi bedenlerine ait olan özel nesneler kullanılmaktadır.

Soğutma Büyüsü

Birçok medyumun büyük bir başarı ortalaması ile yaptıkları bu uygulama özellikle birbirinden uzaklaşması istenen kişilerin ilişiklerine son vermelerini sağlamak ve bunu yaparken kesinlikle kendilerine fiziki bir müdahalede bulunmamak istendiğinde kullanılır. Etkilerinin kalıcı olması sebebi ile bu gibi durumlarda sık sık kullanılır.

Adet Kanı Büyüsü

Bilinen en etkili bağlama büyülerinden biri olan ve özellikle bayanların sevdikleri erkekleri kendilerine bağlamak için kullandıkları bu uygulamada amaç bayanların kendilerine ait adet kanlarından birkaç damla alıp kendilerine bağlamak istedikleri erkeklerin yemeklerine damlatmaktır. Ayrıca erkeklerde kendilerine ait sperm damlalarını kullanarak sevdikleri bayanları bu uygulama ile kendilerine aşık edebilirler.

Geri Döndürme Büyüsü

İnsanları verdikleri kararlardan döndürmek ve o konuda herhangi bir faaliyet içine girmelerini engellemek için yapılan bu uygulamada uyulması gerek en önemli konu, ilgili kişinin verdiği kararı uygulamaya başlamamış olmasın gerekmesidir. Kendilerine ait özel eşyaların kullanıldığı işlemlerin ardından herkesi bu uygulamanın etkisine almak mümkündür.

Sabun Büyüsü

Kara büyülerin en özel ve en korkunçlarından biri olan bu uygulama kötü amaçlar için yapılır ve etkisi altına aldığı kişilerin hayatlarını allak bullak eder. Basit bir sabunun üzerine okunan özel duaların ardından o sabunun çok gizli bir yere saklanması ile etkileri ortaya çıkan bu uygulama saklanan sabun yerinde kaldığı sürece etkilerini göstermeye devam edecektir.

Kaşık Büyüsü

Gece yarısı bir mezar açıp o mezardan küçük bir kefen parçası almak herkes için ürkütücü bir senaryo olsa bile kaşık büyüsü yapmak isteyen kişiler bunu yapmak zorundadırlar. İki adet kaşığın bir birine bağlanması için kullanılacak olan o kefen parçası yakın bir zamanda vefat etmiş kişilerin mezarından alınmalıdır. Amaç iyi ise kaşıklar yüz yüze, amaç kötü ise sırt sırta bağlanır ve çok gizli bir yer saklanır. Saklandığı yerde kaldığı sürece de büyünün etkileri devam eder.

Canbar Büyüsü

Birçok bağlama büyü olmasına rağmen en çok ilgi görenlerinden biri de canbar büyüsüdür. Bir deri veya kağıt parçasının üzerine çizilen özel şekillerine içine kendilerine aşık olmasını istedikleri kişinin ismini yazıp o deriyi veya kağıdı üzerlerinde taşımaya devam eden kişileri bu uygulama ile amaçlarına ulaşabilirler.

Kısmet Açma Büyüsü

Birçok kişi kısmetlerinin kapalı olduğundan ve bir türlü istedikleri gibi ilişkiler yaşayamadıklarından yakınırlar. Bu gibi durumlarda ise en çok kullanılan uygulama kesinlikle kısmet açma büyüsüdür.  Şahsi eşyalarının veya bedensel nesnelerin üzerine okunan duaların sürekli ve düzenli bir şekilde okunmaya başlaması ile isteyen herkes üzerlerinde dolaşan karar bulutları bu uygulama ile dağıtabilir.

Domuz Yağı Büyüsü

Domuzlardan elde edilen yağların sıkıntı yaşaması istenen kişilerin bedenlerine veya elbiselerine sürülmesi ile etkilerini gösteren bu uygulama kara büyülerin bir çeşididir. Eğer ilgili kişi durumun farkına varmaz ve büyü bozma işlemi yaptırmazsa uzun süre sıkıntı çekecektir.

Mum Büyüsü

Kara büyüler her zaman için insanların sorun yaşamaları için yapılır ve mum büyüsü de bunlardan biridir. Herkesin evinde bulunan sıradan bir mum üzerine okunan çok güçlü duaların etkisi ile ortaya çıkan özel bir enerji, istenen kişinin uzun süre sıkıntı çekmesini sağlar. Ayrıca bu mum yanmaya devam ettiği sürece de yapılan uygulamaların etkileri de görülmeye devam edecektir.

Büyü Bozma

Bazı büyüler kimi zaman kontrolden çıkar ve istenenden çok daha fazla etki gösterir. Özellikle manevi alemler ile iletişime geçilerek yapılmış olan kara büyü uygulamalarında buna çok dikkat etmek gerekir. Bu gibi durumlarda hemen bir büyü bozma işlemi yapılmalı ve ilgili kişinin sıkıntılarına son verilmelidir. Büyü bozma işlemi, bu konuda tesirli olduğu kanıtlanış olan duaların, surelerin veya Esma-ül Hüsnaların düzenli bir şekilde okunması ile yapılır.

İkna Etme Büyüsü

İnatçı karakterleri olan insanların bazı konularda ikna etmek ve istenilen şekilde davranmalarını sağlamak çoğu zaman zordur. Bu konuda zorlanmak istemeyen ve yine ilgili kişilere fiziki bir müdahalede bulunmak istemeyen kişiler çoğu zaman ikna etme büyüsünü seçerler. Bu uygulama sadece insanların bilinçaltlarını kontrol altına alır ve düşüncelerini değiştirir. Her etkileme büyüsünde olduğu gibi bu uygulamada da genellikle kişilerin şahsi eşyaları, resimleri, isim bilgileri veya kendi bedenlerinden alınmış saç, tırnak veya kan damlaları kullanılmaktadır.

Aşık Etme Büyüsü

Sevdiği kişileri en kısa zamanda kendilerine aşık etmek isteyen kişiler çoğu zaman medyumlardan aşık etme büyüsü talebinde bulunurlar. Özellikle etkilerini kısa zamanda göstermesi ve yine uzun zaman etkilerini belli etmesi ile ünlü olan bu uygulama aşık olması istenen kişilerin kolayca etki altına alınması için o kişinin şahsi eşyalarının üzerine okunan çok güçlü dualar ile yapılır.

Şirinlik Büyüsü

Sevdiği kişilere karşı ilgi çekici görünmek ve onların gözünde değerli biri olmak isteyen kişilerin en doğru seçenekleri kesinlikle şirinlik büyüsüdür. Daha önce kendilerine hiçbir şekilde ilgi göstermeyen kişilerin bile kısa zaman dikkatlerini kendilerine yoğunlaştırmalarına neden olan bu uygulamada kullanılan teknik diğerlerinden biraz farklıdır. Şirinlik büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, medyumların özel olarak hazırladıkları ve üzerlerinde özel duaların yer aldığı küçük kağıt parçalarını zarar görmeyecek şekilde sürekli olarak üzerlerinde taşımalıdırlar.

Ak Büyü

Mutlu olması istenen bir kişi bir türlü aradığı mutluluğu yakalayamıyorsa o zaman yapılacak en doğru şey o kişiye yardımcı olmak için en kısa zamanda kendisi adına bir ak büyü yaptırmaktır. Adından da belli olacağı gibi bu uyulama hayırlı amaçlar için yapılır ve etkileri çoğu zaman kısa süre içinde görülmüştür. Mutlu olması istenen kişiler kendileri için hazırlanmış olan muska benzeri küçük kağıt parçalarını üzerlerinde taşımaya devam ederlerse mutlaka istenen sonuç alınacaktır.

Kara Büyü

Kara büyü, istenen kişinin sorun yaşaması ve sıkıntılı dönemlerden geçmesi için yapılır. Özellikle insanların ne zaman ve ne şekilde sorun yaşayacağı belli olmayacağı için bu tarz bir uygulamanın etkileri altında olduklarını kesinlikle fark etmezler. Etkilerinin kısa zaman içinde görülmesi için uyulması gereken en önemli kural, olumlu sonuç alınacağına dair olan inancın kesinlikle kaybedilmemesidir.

Sevgi  Büyüsü

İnsanlar arasında sevgi bağı oluşması için kullanılan ve hayırlı amaçlar güttüğü için her medyumun büyük bir keyif ile uyguladığı sevgi büyüsü, özellikle kendiliğinden oluşmuş gibi bir hava yarattığı için insanlar kesinlikle bu uygulamanın etkilerini hissetmezler. Birbirilerini sevmesi istenen kişilerin kişisel eşyaları üzerine okunan duaların etkisi ile ortaya çıkan özel enerjiler, kısa zaman içinde istenen sonucu alınmasını sağlamaktadır.

Bağlılık Büyüsü

Çiftler arasında yaşanan en büyük sorunlardan biri kesinlikle birbirlerine karşı zayıf olan ilgileri ve bağlılıklarıdır. Özellikle günümüzde yaşanan birçok ilişkide kesinlikle büyük bir sorun olarak karşımıza çıkan bu durumu tersine çevirmek için partnerlerden biri bağlılık büyüsü uygulamasını deneyebilir. Bu uygulama ile birlikte olduğu kişinin kendisine daha da bağlanmasını ve daha fazla ilgi göstermesini sağlayabilir. Bağlılık büyüsünde de yine ilgili kişinin özel eşyaları kullanılır ve mutlaka istenen etki kısa zaman içinde görülür.

Bağlanma Büyüsü

Sevdikleri kişilerden istedikleri gibi ilgi göremeyen birçok kişinin aklına gelen ilk çare olan bağlama büyüsü, doğru bir şekilde yapıldığı takdirde mutlaka arzu edilen sonucun alınmasını sağlamaktadır. Özellikle şahsi eşyaların veya bedensel materyallerin kullandığı teknikler ile yapılan bağlanma büyüsü en inatçı kişileri bile etkisi altına alıp kendilerini seven kişiler bağlanmalarını sağlayacaktır.

Medyumlara yaptırdığınız çalışmaları bu sayfada yorum yapın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu