Büyü Nedir

Mezara Gömülen Kilit Büyüsü

Mezara Gömülen Kilit Büyüsü

Kilit büyüleri insanların günlük hayatta çok rahat yaptıkları hareketleri veya davranışları engellemek için yapılan son derece güçlü ve etkili işlemlerdir. Bu tarz işlemler hakkında araştırma yapan birçok kişi şaşkınlık içinde kalır. Çünkü bu işlemler de genellikle gerçek kilitler kullanılır. Bu kilitler özel tılsımlı sözler ile manevi anlamda güçlendirilir ve daha sonra kilitlenir. Aynı zamanda bu işlemler sırasında sürekli olarak insanların isimleri anılır ve amaç tekrar edilir.

Bu kişiler daha sonra çok gizli yerlere saklanır. Ancak bazı medyumlar bu durumlar da kesinlikle mezara gömülen kilit büyüsü tekniğini kullanırlar. Çünkü mezarlar sonsuza kadar açılmayacak oldukları için doğal olarak kilitlerin bunup ortaya çıkarılma ihtimalleri de olmayacaktır. Bu sebeple etkiler de çok uzun süreli olarak kalacak ve insanlar ciddi sıkıntılar yaşayacaklardır. Etkiler sürdükçe insanların konuşmaları, nasipleri, cinsel istekleri veya hareketleri tamamen kısıtlanacaktır.

Kilit Büyüleri Neden Mezara Gömülür?

Çok eski zamanlardan bu yana medyumların kullandıkları tekniklerden biri olan kilitlerin mezara gömüldüğü tekniklerden kısa zaman içinde sonuç alabileceklerini bilen medyumlar bu işlemler ile insanlar üzerinde istedikleri etkileri kolayca yaratabilirler. Bilindiği gibi kimi zaman bir kişinin zarar görmesini ve ciddi sıkıntılar çekmesini isteyebilirsiniz. Örneğin size kötülük yapmış olan bir kişinin günlü yaşamında ona sıkıntı vermek için karşı cinse olan ilgisini tamamen yok edebilmek için kilit büyüsünü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemler ile o kişinin konuşma veya düşünme yeteneğini kaybetmesini de sağlayabilirsiniz.

Bu sık yapılan bir işlem olduğu için insanlar genellikle medyumlardan bu işlemler hakkında bilgiler almak isterler. Medyumlar da bu talepleri karşılamak için bir kilit alarak o kilidin üzerine tılsımlı sözlerin yanında anı zamanda insanların isimlerini ve işlemlerin amacını okurlar. Bu işlemler yapılırken kilit kapatılır ve anahtar yok edilir. Son olarak ise mezara gömülen kilidin bir daha başka bir kişi tarafından bulunamaması sağlanır. Mezara gömülen kilit büyüsü hakkında sizin gibi araştırmalar yapan kişilerden de bilgiler almak için sitemize istediğiniz her türlü yorumu bırakabilirsiniz.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu