Büyü Nedir

Şahmeran büyüsü

Şahmeran büyüsü çok eski zamanlardan bu yana yapılan ancak çok az medyumun başarılı bir şekilde yapabildiği özel bir büyü işlemi olan şahmeran büyüsü kendine has duası ve güçlü etkileri ile de bilinmektedir. Günümüzde de sık sık yapıldığı bilinen ve medyumların da doğru yapabilmek için kendilerini çok ciddi bir şekilde geliştirmek zorunda oldukları bu işlemlerin etkileri kalıcı olabilir. Şahmeran büyüsü işlemlerini diğer büyü işlemlerinden ayıran temel özelliklerinin başında özel şahmeran duasının amaca göre çok farklı sayılar da okunması gelmektedir.

Yani bu işlemi yapacak olan bir medyum insanların amaçlarını net olarak bilmeli ve aynı zamanda hangi amaç için bu duayı kaç defa okunası gerektiğini tam olarak bilmelidir. Bugüne kadar yapılan işlemlere bakıldığı zaman bu işlemler yapılırken amaç mutlu olmaksa duanın 11 defa, evlilik için 15 defa, bağlama ise 19 defa, aşk bağı oluşması için ise 21 defa okunması gerekir.

Bu adetler çok önemlidir. Aynı zamanda duaların mutlaka ezbere ve harfi harfine tam olarak okunması gerekmektedir. Ancak bu sayede istenen sonucu veren bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilen medyumların sayıları oldukça azdır. Bu sebeple insanlar istedikleri sonuca ulaşabilmek için öncelikle bu medyumlara ulaşmayı başarmalıdırlar. Oldukça uzun ve aynı zamanda zor olması sebebi ile şahmeran duasını ezberlemek zaman alabilir.

Dolayısı ile medyumlar bu konuda tahmin ettiklerinden daha fazla emek vermek zorunda kalabilirler. Fakat çok sık talep alan işlemlerden biri olması sebebi ile şahmeran büyüsünü doğru bir şekilde yapabilen kişiler her zaman için mesleklerinin en önemli ve en güvenilir kişileri haline gelebilirler. Bu tarz işlemler hakkında kesinlikle ciddi bir şekilde araştırma yapmak ve aynı zamanda her zaman için bu alanda güven vermiş olan kişiler ile çalışmak gerekmektedir.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu