Vefk Yaptırma

Vefk Çeşitleri

Vefkler Çeşitleri

Çok eski zamanlardan bu yana var olan ve İslam toplumlarında çok önemli bir yeri olan vefk uygulamaları, en genel anlamı ile amaca giden yolda destek alınana ve özel enerjileri harekete geçirebilen güçlü uygulamalar olarak belirtilebilir. Bu uygulamalar genellikle manevi koruma veya bir amaca ulaşabilmek için kullanılmıştır. En önemli özellikleri ile peygamber, komutan veya toplum liderlerinin bile sürekli kullanmaları ve vefk uygulamalarına karşı aşırı bir güven duymalarıdır. Vefkler birçok farklı amaç için yapılabileceği gibi yine yapılış neden ile adlandırılırlar. Başlıca vefk çeşitleri aşk vefki , bağlama vefki , evlilik vefki , geri getirme vefki , şirinlik vefki ve ayırma vefkidir.

Aşk Vefki

Vefk uygulamalarının etkilerini bilen insanlar her zaman bu uygulamalara karşı büyük ilgi göstermişlerdir. Özellikle aşk vefki adlı uygulamanın kısa zamanda insanlar arasına güçlü aşk duyguların oluşmasını sağlaması birçok kişinin ilgisini bu alana çekmektedir. Özenle hazırlanan çizimlerin içine ilgili kişilerin isimlerinin yazılması ve daha sonra uygulamayı yapan kişinin bu çizimleri Üzerlerinde taşımaları aşk vefkinin istenen sonucu ortaya çıkarması için yeterli olacaktır.

Bağlama Vefki

Doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanan bağlama vefki uygulamasının mutlaka istenen sonucu ortaya çıkaracağını düşünen insanlar, medyumlardan sık sık bu uygula hakkında talepte bulunurlar. Bağlama vefki, ortaya çıkardığı özel enerjiler ile kısa zaman içinde partnerlerin sevdikleri kişiler kendilerine bağlamalarını ve aradaki bağların güçlenmesini sağlarlar.

Evlilik Vefki

Evlilik hayali kuran ancak bir türlü bu hayalini gerçekleştiremeyen kişiler için çoğu zaman akla gelen ilk seçenek evlilik vefkidir. Bu uygulama bir kağıt parçasına sağdan sola ve yukarıdan aşağıya doğru aynı adette olacak şekilde çizilen karelerin içine özenle seçilen sayıların yerleştirilmesi ile yapılır. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak bu çizimlerin içine evlilik hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişilerin isimleri veya diğer bilgileri ile birlikte özel olarak seçilmiş Esma-ül Hüsnalar de eklenebilir. Daha sonra çizimin yapıldığı kağıt parçası kişilerin Üzerlerinde taşınır veya bir yere saklanır. Bu şekilde yapılan uygulamalar çoğu zaman istenen sonucu vermektedir.

Geri Getirme Vefki

Sevdikleri kişiler tarafından terk edilen insanlar her zaman acı çeker ve yine o kişilere kavuşacakları günün hayalini kurarlar. Normal yollardan istedikleri sonucu alamayan ve sevdikleri kişiler geri kazanamayan insanlar için yapacak en doğru şey kesinlikle geri getirme vefki yaptırmaktır. Bu uyulama çoğu zaman insanların herhangi bir fiziki çaba göstermeden sevdikleri kişileri ikna etmelerini ve yeniden eski mutlu günlerine dönmelerini sağlamaktadır.

Şirinlik Vefki

İnsanların her zaman için sevdikleri kişilerin gözlerine girebilmek ve onlar için tek seçenek olmak isterler. Ancak her zaman için bu mümkün olmaz ve sevilen kişilerin gönülleri sanıldığı gibi kolay kazanılamaz. Bu gibi durumlarda şirinlik vefki yaptırmak ve bu özel uygulamanın güçlü etkisi ile ortaya çıkan enerjileri kullanarak istenen kişilerin gönüllerini kazanmaktır. Bu uygulama herhangi bir şekilde yorulmadan veya özel bir çaba vermeden sadece istenen kişinin düşüncelerini etkiler ve kısa zaman içinde uygulamayı yapan kişilere karşı olumlu düşünceler beslemelerini sağlar.

Ayırma Vefki

Birbirlerini çok seven hatta ayrılmaları mümkün görülmeyen kilerin bile kısa zamanda birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlayan ayırma vefki, doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılırsa en büyük aşkları birle bir kalemde bitirebilir. Etkilerini göstermesi için her vefk uygulamasında olduğu gibi karelerin içine yazılan sayıların titiz bir şekle seçilmesi ve doğru olup olmadığının mutlaka kontrol edilmesi gerekmektedir.

Vefk Tılsımı

Amaçlarına ulaşabilmek için ortaya çok güçlü bir enerji çıkarmak isteyen kişiler, eğer yapakları işlemler hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi değillerse veya yaptıkları işlemleri kontrol etmemişlerse tüm emekleri boşuna gidebilir. Çünkü vefk uygulamaları daima zor ve özel uygulamalar olmuşlardır. Bu işlemlerde ortaya çıkarılması istenen vefk tılsımı, insanları etki altına alan ve istedikleri sonucu almalarını sağlayan özel enerjilere verebilen genel isimdir. Çok uzun zamandan bu yana kullanılmakta olan bu uygulamalarda en önemli konu her adımın dikkatlice yapılması ve ortaya çıkacak olan vefk tılsımının amaca uygun bir şekilde ilerlediğinden emin olunmasıdır.

Aşk Tılsımı

Aşk tılsımını kullanarak sevdikleri kişileri kendilerine açık eden ve aradıkları mutluluğu yakalayabilen insanlar her zaman için çevrelerindeki kişilere de bu uygulamaları tavsiye ederler. Bu özel uygulamada yapılması gereken şey, hazırlanan vefkin amaca uygun olup olmadığını ve daha sonra kareler içinde yazılan sayıların toplamlarının hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı olduğundan emin olmaktır. Aşk tılsımı, aralarında aşk duygusu oluşması istenen kişileri etkisi altına alan enerjinin adıdır. Bu enerji o kadar güçlüdür ki kısa zaman içinde insanların tüm düşüncelerini etkiler ve kendilerine ilgi duyan kişiler karşı güçlü bir aşk duygusu hissetmelerine neden olur.

Aşk Celbi

Aşk celbi hazırlamak her zaman için büyük bir deneyim ve dikkat gerektirir. Bu uygulamalar birçok kişinin sandığının aksine bir çeşit büyü değildir sonuçları de kesin değildir. vefk veya celpler, sadece insanların istedikleri sonucu alabilmeleri için yardım aldıkları manevi işlemlerdir. Yüzlerce yıldan bu yana yapılan bu uygulama özellikle sevdikleri kişileri kendirline aşık etmek isteyen kişilerin ilk seçeneği olmuştur.

Ne olursa olsun sevdikleri kişilerin ilgilerini çekemeyen insanların nasıl acılar yaşadıklarını ve nasıl üzüldüklerini herkes bilmektedir. Bu sebeple bu tarz uygulamaların bu kadar yoğun bir şekilde kullanılmazı ve manevi anlamda yardım alınmaya çalışılması çok normaldir. Aşk celbi hazırlarken özellikle aralarında aşk duygusu oluşması istenen kişilerin isimleri ve diğer şahsi bilgileri kullanılır. Ayrıca sabırlı olmak ve olumlu sonuç alınacağına inanmakta çok önemlidir.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu