Büyü Nedir

Büyü Nedir?

İnsanlar tarh boyunca büyülere ve bu uygulamaları yapan kişilere karşı her zaman büyük bir ilgi duymuşlardır. Büyüler, insanların bazı özel konularda yardım aldıkları ve harekete geçirdikleri özel enerjiler ile en zor işlemleri daha mümkün kılan özel işlemlerdir. Bu uygulamaları başarı ile yapabilmek her zaman için büyük bir deneyim ve aynı zamanda becer gerektirmektedir. Çünkü bu konu hakkında eğitim veren herhangi bir kurum veya bir kişi yoktur. Büyü yapmak isteyen kişiler kendilerini geliştirmeli ve bunun çok uzun bir süreç olacağını bilmelidirler. Bazı büyülerde manevi alemler ile iletişime geçilmesi hatta manevi varlıklardan yardım alınması konunun ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyüler kimi zaman istenenden daha fazla etki gösterip amacı dışına çıkabilmektedir. Bu sebeple uzmanlar her zaman için yapılan büyülerin kontrol altında tutulmasını ve sonuçlarının sürekli olarak takip edilmesini önermektedirler. Özellikle kara büyülerde bu takip çok daha dikkatli olmalıdır çünkü bu uygulamalar kötülük amacıyla yapıldığından dolayı kontrolden çıkarsa etkisi altına aldığı kişilerin akıl almaz sıkıntılar çekmesine neden olabilmektedirler. Bu sebeple ne zaman büyü bozma işlem yapılması gerektiğini bilmek gerekir. Bu işlem çok güçlü duaların sürekli ve düzenli olarak okunması ile yapılır. Etkileri görülene kadar da ilgili duaların okunmaya devam edilmesi gerekmektedir. Çünkü büyülerin bozulması yapılmalarından çok daha zordur.

Büyülerin Belirtileri

İnsanlar genellikle etkileme büyüleri gibi sadece düşünceleri değiştiren uygulamaların etkileri altında olduklarını fark etmezler. Özellikle deneyimli medyumların yaptıkları başarılı uygulamalar her zaman için herhangi bir fiziki veya manevi etki göstermeden istenen sonuca ulaşılmasını sağlar. Ancak yapılan büyü eğer bir kara büyü ise ve tam anlamı ile kötü amaçla yapılmışsa o zaman görülecek etkiler sadece manevi değil aynı zamanda fiziki de olacaktır. Yapılış amacına bağlı olarak ani zayıflamalar, sonu gelmez ve çaresi bulunmaz hastalıklar ya da buna benzer etkiler kara büyülerin en bilinen etkileridir.  Ayrıca bazı büyüler aradaki mesafe ne kadar olursa olsun mutlaka istenen kişilerin düşüncelerini değiştirecek özellikler taşımaktadırlar.

Büyünün Etkileri

İnsanların her zaman için yaptırdıkları büyü uygulamalarından istedikleri sonucu kısa zaman içinde almak isterler. Ancak bu her seferinde mümkün olmaz. Çünkü nu tarz manevi uygulamaların sonuçlarını ne zaman gösterecekleri asla bilinemez ve bazen sabırlı olmak gerekebilir. Büyünün etkileri görüldüğü andan itibaren yapılan uygulamalar son verilebilir. Ancak etkilerin sürekli veya uzun süreli olması tamamen büyüleri yapan kişilerin şahsi becerilerine veya yaptıkları uygulamaların doğruluğuna bağlıdır. Eğer istene etkiler uzun süre geçmesine rağmen halen görülmemişse bu durumda zaman kaybetmeden ilgili medyuma başvurmak ve konu ile ilgili bilgi almak gerekebilir. Bu medyumun vereceği bilgiler ışığında hareket etmek ve gerekirse yeni bir uygulama yapmakta büyünün belirtilerini görmek için yeterli olacaktır.

Büyü Bozan Hocalar

Büyü bozma işlemleri hakkında bir araştırma yapıldığında bu uygulamaların büyüleri yapmaktan çok daha zor olduğu görülecektir. Özellikle yapılan uygulamalar kara büyüler gibi zor ve özel uygulamalar ise o zaman yapılacak olan büyü bozma işlemi çok daha fazla önem kazanmaktadır. Bu uygulamalar hakkında birçok yanlış bilgi vardır. Örneğin bazı duaların veya surelerin tersten okunması, yapılan büyü işleminin tersine bir şekilde yapılması gibi saçma bilgiler insanların boşa zaman harcamalarına enden olmaktadır. Büyü bozma işlemlerinde en doğru yol kesinlikle bu konuda hakkında tesirli olduğu kanıtlanmış olan duaların düzenli ve sistematik bir şekilde okunmasıdır. Bu yolu izleyen herkes sabırlı oldukları takdirde tüm büyülerin etkilerini ortadan kaldıra-bilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.