Büyü Nedir

Büyü yapılan kişi nasıl olur

Büyü yapılan kişi nasıl olur. Büyülerin nasıl etki göstereceği tamamen yapılış teknikleri ve yapılırken kullanılan nesnelere bağlıdır. Kimi zaman insanları mutlu edecek sonuçlar verirken kimi zamanda son derece riskli ve olumsuz durumların ortaya çıkmasına neden olabilen bu işlemler bu zamana kadar birçok kez yapılmış ve her zaman için insanların ilgi alanlarına girmişlerdir.

Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemleri ancak çok deneyimli olan medyumlar yapabilmekte ve aynı zamanda insanlar bu işlemler ile fiziki olarak emek verip ulaşamadıkları sonuçlara ulaşabilmektedirler. Bu tarz işlemlerin etkilerinin ne kadar süre içinde ortaya çıkacağını bilmek asla mümkün değildir. Bu sebeple insanlar kendilerine kesin bilgiler veren kişilere asla güvenmemeli ve sadece yapılan işlemlerin sonuçlarını sabırlı bir şekilde beklemelidirler.

Eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de çok sık yapılmakta olan bu işlemlerde amaç her ne olursa olsun insanlar genellikle emek vermek zorunda kalmamaktadırlar. Yani yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan manevi enerjiler istenen sonuçların kendiliğinden oluşmasına yardımcı olmaktadırlar.

Burada önemli olan işlemleri yapan medyumların bu enerjileri nasıl yönlendirecekleri hakkında bilgili olmaları ve aynı zamanda herhangi bir risk almadan istenen sonucu ortaya çıkara bilmeleridir. Medyumlar bu işlemleri yaparken büyü yapılan kişi nasıl olur veya insanların üzerinde nasıl bir etkili oluşur gibi sorular ile sık sık muhatap olmaktadırlar. Bunu bilmek çok mümkün olmasa bile yine de yapılan büyülere göre tahminlerde bulunulabilmektedir.

Bir kişi yapılan herhangi bir büyünün etkisine girdiği zaman üzerinde manevi anlamda bir baskı hissedebilmektedir. Bu baskı kimi zaman çok hafif olabildiği gibi kimi zaman ise altından kalkılamayacak kadar ciddi boyutlara ulaşabilmektedir. Özellikle yapılan işlemler kara büyüler gibi riskli ev aynı zamanda insanlar kötülük yapmak amacı ile yapılan işlemlerden biriyse o zaman kesinlikle etkiler çok şiddetli olabilmektedir. Bu sebeple bu işlemleri yaptıracak olan kişiler bunu bilmeli ve etki altına girecek olan insanların çok ciddi sıkıntılar çekeceklerinin farkında olmalıdırlar. Bu zamana kadar yapılmış olan işlemlerde de gerçekten de durum hep böyle olmuştur.

Bir kişinin hayatında beklenmedik anda çok ciddi değişimler olursa ve aynı zamanda insanlar çok sağlıklı iken bir anca çok önemli sağlık sorunları yaşamaya başlarlarsa o zaman mutlaka büyü işlemlerinden şüphe etmek gerekmektedir. Birçok kişi bu tarz işlemler sebebi ile daha önce yaşamadıkları sorunlar yaşamışlar ve aynı zamanda bu durumdan çok zor bir şekilde kurtulmuşlardır.

Bu gibi durumlarda yapılması gereken ilk şey deneyimli bir medyum bulmak ve kendisinden büyü bozma işlemleri hakkında yardım almaktır. Özellikle büyü yapılan kişi nasıl olur veya bu etkiler ne kadar sürer gibi soruların yanıtlarını arayan insanlar kısa zaman içinde daha doğru kararlar verebilmekte ve aynı zamanda etki altına alacakları kişilerin ne gibi sorunlar yaşayacakları hakkında fikir sahibi olabilmektedirler.

Medyumlar büyü işlemleri hakkında talep aldıkları zaman insanlar konu ile ilgili tüm bilgiler vermekte ve ortaya çıkacak olan sorunlar hakkında bilgi sahibi olabilmelerini sağlamaktadırlar. Son derece ciddiye alınması gereken bu işlemlerde en basit büyü işlemleri dahi çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Dünyanın her yerinde yapılmakta olan bu işlemlerde amaç kimi zaman kötü kimi zaman ise iyi olabilmektedir. Bu enerjileri doğru bir şekilde ortaya çıkarabilmek için ise mutlaka yeterli deneyime sahip olmak gerekmektedir. Aksi takdirde hem işlemleri yaptıran hem de etki altına alınacak olan kişileri ciddi bir şekilde risk altına atabildikleri gibi aynı zamanda kendileri de sorunlar yaşayabilmektedirler.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu