Büyü Nedir

Çingene büyüsü

Çingene büyüsü işlemleri özellikle erkeklerin etki altına alınmasın da en çok tercih edilen ve kendilerine gerçekten de çok ciddi etkiler de bulunabilen özel işlemlerdir. Her medyumun yapamadığı bu işlemler de kullanılan teknik birçok büyüden daha farklıdır. Aynı zamanda yapılan tüm işlemler özel dua veya tılsımlı sözler ile desteklenmelidir. Bu işlemler de amaç insanların karakterlerinin tamamen değişmesini sağlamak ve kendilerine çevrelerinde ki kişilerin onlardan beklemedikleri şeyler yaptırabilmektir.

Bunu sağlamak kolay olmadığı gibi aynı zamanda çok ciddi bir deneyim ve sabır istemektedir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman farklı renklerden oluşan tüyleri olan koyunları alarak kurban eder ve daha sonra iç organlarını sınıflandırıp ayırırlar. Bu ayırmanın amacı ise her grup için insanların farklı özelliklerinin temsil edilmesidir. Kellelerine varacak kadar kullandıkları bu koyunlar sayesinde kısa zaman içinde kendilerine gereken enerjileri harekete geçirebilen medyumlar aynı zamanda okudukları özel dualar ile de yaptıkları bu işlemleri desteklemektedirler.

Etki altına giren kişilerin hareketleri kısa zaman içinde değişir ve bir anda sağlıklı bir insanın kesinlikle yapmayacağı şeyler yapmaya başlarlar. Bu durumu kendileri normal karşılayabilir ancak çevresinde kişiler kesinlikle durumun anormal olduğunu düşünecektir. Bugüne kadar birçok kişinin etki altına alındığı bu işlemler de özellikle erkekler hedeflenmektedir. Aynı zamanda eğer etki altına alınmak istenen kişi çingene kökenli değilse o zaman yapılan işlemin etkisi uzun zaman ortaya çıkmayacak hatta hiçbir zaman istenen sonuç alınamayacaktır.

Bu sebeple medyumlar bu işlemleri yapmadan önce mutlaka bu durumun kontrolünü yapmakta ve elde ettikleri sonuçlara göre hareket etmektedirler. Çingene büyüsünün sonuçları çoğu zaman aynı gün veya aynı hafta içinde ortaya çıkıp çok uzun sürmektedir. Eğer hemen büyü bozma işlemi yapılmaz ise etki altına alınan kişiler kendilerine veya çevrelerine zarar verecek hareketler yapabilirler.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu