Büyü Nedir

Odkara büyüsü nasıl yapılır

Odkara büyüsü nasıl yapılır bilinen en zor büyü işlemlerinden biridir ve yapılmaları için ortalama olarak 2 haftaya ihtiyaç vardır. Medyumlar bu işlemleri yaparken çok dikkatli olmalı ve etkilerin ortaya çıkabilmesi için her aşamayı büyük bir titizlik ile yerine getirmelidirler. Odkara büyüsü nasıl yapılır veya bu işlemler hakkında kimlerden yardım alınmalıdır gibi sorular ile sık sık karşılaşan medyumlar insanlara verdikleri bilgiler ile de kendilerini en doğru şekilde yönlendirmeye çalışmalıdırlar.

Bu işlemlere başlanmadan önce hangi amaçla yapılacağı belirlenmeli ve bunun için gerekli olan tüm bilgi veya nesnelere önceden temin edilmelidir. Bu işlemler de medyumlar tıpı vefkler de olduğu gibi bir kağıt veya deri parçasına özel çizimler yaparlar. Bu nesnelere çizilen bir üçgenin içinde insanların isimleri ve amaç yazılır. Daha sonra ise üçgenin köşelerine yardım alınacak olan hüddamların isimleri yazılır.

Odkara Büyüsün de Kullanılan Teknikler

Son olarak ise bu kağıt parçaları titiz bir şekilde katlanarak bir kabın içine alınır ve insanlar teslim edilir. Tüm bu işlemlerin aynında medyumların okuyacakları özel tılsımlı sözler de çok önemlidir ve istenen sonucun alınmasına direk olarak etki ederler. Bu sebeple hem ezbere hem de eksiksiz bir şekilde okunmaları gerekir. Kısa zaman içinde sonuç almak isteyen medyumlar bu konuda çok dikkatli olmalı ve insanlara da en fazla 11. günde etkilerin net bir şekilde ortaya çıkacağını belirtmelidirler.
Bu özelliklerinden dolayı bu işlemler 11 gün büyüsü olarak da anılırlar.

Bozulması da son derece zor olan bu işlemlerden sonra inanların birbirlerine bağlanmaları veya kendilerini terk eden kişileri yeniden geri kazanmaları sağlanabilir. Bu amaçlar ile yapılan odkara büyüleri eski zamanlardan bu yana kullanılmaya devam edilirler. Özellikle odkara büyüsü nasıl yapılır veya benzeri sorular bu işlemler de en çok sorulan sorular arasında yer alır.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu