Medyumlar Hakkında

medyumun sahtekar olduğu nasıl anlaşılır

Medyumun sahtekar olduğu nasıl anlaşılır. Sahte medyumların anlaşılması her ne kadar çok kolay olmasa bile yine de bu alanda deneyimli olan kişiler bir medyumun gerçek olup olmadığını kısa zamanda anlayabilmektedirler. Her şeyden önce sahte medyumların geçmişleri hakkında bilgi bulmak çok zordur ve bu konuda araştırma yapan kişiler deneyimli olmalarına rağmen bir medyum hakkında bilgi bulamadıklarında kesinlikle o kişilerden uzak durmalıdırlar.

Aynı zamanda tavırları veya medyumluk mesleğine karşı tam olarak hakim olmamaları ile de kendilerini belli etmekte olan bu kişilerin tuzaklarına düşmemek için mutlaka çok dikkatli ve titiz olmak gerekmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu meslekte insanlar sürekli olarak sahte medyumların tuzaklarına düşmekte ve çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler.

Bu sebeple günümüzde bu konuda sorun yaşamak istemeyen kişiler geçmiş zamanlarda yaşanan olumsuz durumlardan ders çıkarmakta ve çok daha dikkatli bir şekilde seçim yapmaktadırlar. Son derece ciddi ve aynı zamanda riskli işlemler yapan bu kişiler genellikle büyü veya fal işlemleri gibi maneviyatı yüksek olan işlemler hakkında talep almaktadırlar.

Bu da insanların öncelikle medyumun sahtekar olduğu nasıl anlaşılır veya bu kişilerden nasıl korunmak gerekmektedir gibi konular hakkında bilgiler ulaşılmasını gerektirmektedir.

Birçok kişi için bu alanda hizmet almak istediklerinde en önemli konuların başında doğru medyumların seçilmesi gelmektedir. Bu konuya her zaman çok ciddi bir şekilde önem vermeleri gereken insanlar en ufak bir dikkatsizliğin sonucunu dahi pahalıya ödeye bilmektedirler.

Günümüzde gerçek medyumlara daha kolay ulaşabilmekte olan insanlar eski zamanlarda çok fazla araştırma yapma veya bilgi toplama olanakları olmadığı için daha ciddi risklerin altına gire-bilmekteydiler. Bu sebeple yaşanan sorunlarda çoğu zaman tahmin edilenden daha büyük olmaktaydı.

Ancak günümüzde özellikle iletişim araçlarının son derece güçlü olması sebebi ile insanlar daha kolay bilgi bulabilmekte ve aradıkları her konu hakkında farklı alanlarda araştırmalar yapabilmektedirler.

Medyumun sahtekar olduğu nasıl anlaşılır veya buna benzer birçok konu hakkında doğru bilgileri bulmadan medyum seçmemeleri gerektiğini bilen kişiler özellikle geçmişleri başarılı işlemler ile dolu olan ve aynı zamanda insanların da güvenlerini kazanan medyumları seçmeleri gerektiğini bilmektedirler.

Bu mesleğin en önemli özelliklerinden biri de çok az kişi tarafından yapılması ve aynı zamanda tüm medyumların sürekli olarak kendilerini en başarılı ve en güvenilir medyumlar olarak tanıtmalarıdır. Bunun farkında olan birçok medyum özellikle doğru medyumları nasıl seçeceklerini bilmedikleri için bu alanda uzmanlaşan veya daha önce deneyimleri olan kişilerin kapılarını çalmaktadırlar.

Doğru bilgiler ile her zaman en güvenilir ve en doğru medyumlara ulaşabileceklerini bilen insanlar yüzlerce yıldan bu yana var olan bu meslek hakkında halen bilmedikleri birçok şey olduğunu da görebilmektedirler.

Yaptıkları işlemler ile insanlara çok farklı konularda yardımcı olabilen medyumların yaptıkları işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler doğru kaynaklardan doğru bilgileri bulmalıdırlar.

Bu bilgiler ile her zaman için hem kendilerini hem de sevdikleri kişilerin güven altına alacaklarını bilen insanlar özellikle seçtikleri medyumlar hakkında nelere dikkat etmeleri gerektiği konusuna çok ciddi önem vermelidirler.

Kimi zaman çok riskli işlemler yapmakta olan medyumlar özellikle insanların beklentilerini tam olarak karşılamak ve kendilerine tam olarak yardımcı olabilmek için günlük hayatta kesinlikle rastlanması mümkün olmayan teknikler kullanabilmektedirler.

Zaten bu sebeple her zaman için toplum içinde son derece önemli bir yere sahip olan medyumlar tüm bu işlemler ile insanların farklı sorunlarına kalıcı çözümler üretebilmektedirler. Özellikle ilk kez medyumlar ile çalışan kişiler kesinlikle bu konuda çok daha dikkatli olmalıdırlar.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu